Skip to main content

Długi czerwcowy weekend z Grupą TSR

DDSCF3920112312312ługi czerwcowy weekend z Grupą TSR jest już za nami! Atrakcji przez te cztery dni nie brakowało. Odwiedziliśmy niesamowite miejsca takie jak Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, ruiny zamku w Krupem, Fort Mierzwiączka w Dęblinie czy droga zalana przez rozlewiska Wieprza w Jeziorzanach, które pokonywaliśmy z wielką radością na boso z wodą po kolana. Odwiedziliśmy też wiele naszych okolicznych jezior, gdzie oczywiście korzystaliśmy z dobrodziejstw ochładzających kąpieli. Nie obyło się bez małych kłopotów technicznych, ale naprawa roweru czy kilka przebitych dętek w trasie nie powstrzyma nas przed dotarciem do celu!

Różnorodność wybranych miejsc i tras spowodowała dość wysoką frekwencję na każdym wyjeździe. Pojawili się także nowi uczestnicy, którzy nie zrażeni odległością pokonali razem z nami ten niesamowity dystans. Pięć osób z naszej grupy przejechało w ciągu 4 dni po 520 kilometrów na osobę, a wspólnie z pozostałymi rowerzystami „nakręciliśmy” przez ten czerwcowy weekend w sumie aż 5501 kilometrów! W ten sposób dołożyliśmy swoją „cegiełkę” do akcji „Kręć kilometry”, w której bierzemy czynny udział od 27 maja i dotąd przejechaliśmy ponad 8 tys km dla Lubartowa.

Ze względu na atmosferę i atrakcyjność tych weekendowych wyjazdów mamy nadzieję, że rowerowe „majówki” i „czerwcówki” staną się wyjazdami cyklicznymi i zagoszczą na stałe w kalendarzu naszych wypraw.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku podsumowującego wyjazdy oraz do galerii, gdzie są zdjęcia z poszczególnych dni naszej „czerwcówki”

 

GALERIA ZDJĘĆ: